AMW - Odzież robocza
 


:: OFERTA ::

odzież reklamowa Szkolenia bhp

Sklep BHP – AMW Odzież Robocza

Witamy serdecznie na stronie sklepu z artykułami BHP – AMW Odzież Robocza z Łodzi!
Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem.

W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór asortymentu niezbędnego do pracy w każdej branży. W jego skład wchodzi przede wszystkim szeroko pojęta odzież BHP – m.in. kurtki, rękawice czy obuwie robocze (buty, półbuty, sandały i in.). Oferujemy artykuły BHP takie jak znaki ostrzegawcze, apteczki pierwszej pomocy czy gaśnice i sprzęt przeciwpożarowy. Wszystkie dostępne produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, zachowując zgodność z aktualnymi wymogami przepisów prawa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnej stylistyce, świetnej jakości i trwałości naszych produktów jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania najbardziej wymagającego Klienta. Z przyjemnością realizujemy ,,trudne” zamówienia na odzież ochronną. Nietypowy rozmiar czy wzór nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Logo Państwa firmy na odzieży BHP

Sprzedajemy m.in. wysokiej klasy odzież reklamową. Zajmujemy się wykonywaniem nadruków reklamowych, na zakupionej przez Państwa odzieży, przy zastosowaniu wielu metod obróbki (sitodruk, termotransfer, plastizol, haft komputerowy).

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa żywym zainteresowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami hurtowni BHP. Pełne wykaz z poszczególnym kategoriami produktów znajdą Państwo w rozwijanym panelu po lewej stronie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem z odzieżą roboczą. Pracownicy AMW Odzież Robocza służą wsparciem w godzinach pracy sklepu. Istnieje też możliwość dojazdu osobistego do naszej firmy na terenie Łodzi. Życząc sobie i Państwu owocnej współpracy, zachęcamy do zakupów.

KONTAKT

AMW ODZIEŻ ROBOCZA

Al. Piłsudskiego 143
92-332 Łódź
e-mail: biuro@amw.biz.pl
tel/fax 42 678-80-03
mobile: 512-315-313