AMW - Odzież robocza
 


:: OFERTA ::

odzież reklamowa

Apteczki pierwszej pomocy

Apteczka pierwszej pomocy to niezbędny element wyposażenia podczas podróży środkami transportu i nie tylko. Zestawy z doraźnym wyposażeniem medycznym okazują się przydatne w wielu innych okolicznościach, stąd wyróżniamy m.in. apteczki samochodowe, przemysłowe, turystyczne, do autobusów czy biura – dla instytucji, a także klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Posiadanie apteczki to komfort, ale też obowiązek narzucony przepisami prawa dotyczącymi samochodów, zakładów pracy, obiektów edukacyjnych czy hotelarskich. W naszym sklepie z odzieżą roboczą znajdą Państwo szeroki wybór apteczek przenośnych w wersjach mini oraz combi (z trójkątem ostrzegawczym), a także typowe apteczki zakładowe mocowane do ścian.

Wszystkie oferowane produkty spełniają normy bezpieczeństwa. W standardowym wyposażeniu znajdują się m.in. plastry z opatrunkiem, bandaże elastyczne, chusty opatrunkowe, kompresy gazowe, nożyczki oraz inne niezbędne przyrządy i akcesoria. Umożliwiamy zakup całych apteczek, ale też samego wyposażenia (wkładów do apteczki). Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

APTECZKI
azp110_c_01d.png
WKŁADY
aw_01d.png