AMW - Odzież robocza
 


:: OFERTA ::

odzież reklamowa

Rękawice ochronne

Zachęcamy do zakupu rękawic ochronnych mających zastosowanie w pracach domowych i ogrodnictwie, a także w przemysłach budowlanym, ciężkim czy chemicznym. W asortymencie znajdą Państwo m.in. rękawice powlekane gumą, nylonowe i bawełniane oraz skórzane.

Rękawice robocze do różnych zastosowań

Wiele produktów jest odpornych na szczególnie trudne warunki pracy. Należą do nich m.in. rękawice spawalnicze, chemiczne czy antyprzepięciowe. Duży wybór modeli i wariantów wymiarowych sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb oraz pracy, jaką wykonuje na co dzień.

Wszystkie rękawice z naszego sklepu BHP w Łodzi gwarantują ochronę dłoni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz niebezpiecznymi substancjami, np. żrącymi. Poszczególne produkty zostały wykonane ze wspomnianych wyżej, wysokogatunkowych materiałów. Dodatkowe zabezpieczenie uzyskano za sprawą specjalnych wzmocnień z gumy lub skóry licowej. Cześć rękawic roboczych jest też nakrapiana od strony chwytnej.

Polecamy i zachęcamy do zakupów! Poza produktami do ochrony rąk, dysponujemy też ofertą produktów służących ochronie głowy. Więcej szczegółów znajdą Państwo w odrębnej zakładce ofertowej.

RĘKAWICE SKÓRZANE I WZMACNIANE SKÓRĄ
safe_bamboo_101.png
RĘKAWICE NITRYLOWE PCV LATEX NEOPREN
venitril_27.png
RĘKAWICE BAWEŁNIANE I MIKRONAKRAPIANE
rdzn_b_01d.png
RĘKAWICE MECHANICS
rekawice_mechanics.png
RĘKAWICE OCIEPLANE I TERMOODPORNE
ve760.png
RĘKAWICE GUMOWE I POWLEKANE GUMĄ
rtela_cb_01d.png
RĘKAWICE NYLONOWE BAWEŁNIANE I MIKRONAKRAPIANE
rekawice_nylonowe.png
RĘKAWICE SPAWALNICZE
ca615k-p.png
RĘKAWICE CHEMICZNE
pvc7335.png
RĘKAWICE ANTYPRZECIĘCIOWE
venicut41.png