AMW - Odzież robocza
 


:: OFERTA ::

odzież reklamowa

Odzież robocza BHP

Odzież ochronna i robocza BHP sprzedawana przez naszą hurtownię w Łodzi zapewnia pełnią ochronę i zabezpieczenie ciała pracowników przed oddziaływaniem niebezpiecznych czynników. Wszystkie ubrania robocze z naszej oferty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa higieny pracy.

Odzież ochronna – kurtki i spodnie robocze

W skład dostępnej odzieży BHP wchodzi odzież jednorazowa oraz ubiór wielokrotnego użytku. Dysponujemy szerokim wyborem okryć dla różnych profesji. W asortymencie znajdują się m.in. fartuchy i bezrękawniki robocze (t-shirty) oraz kamizelki odlaskowe. Nie brak też specjalistycznych ubrań spawalniczych oraz kurtek i kombinezonów roboczych.

Poza gotowymi kombinezonami i okryciami górnej części ciała, udostępniamy do nabycia wykonane ze specjalistycznej tkaniny spodnie robocze – funkcjonalne, z możliwością regulacji w pasie, ciekawym wzornictwem oraz dużą ilością kieszeni. Nakryciu nóg służy wysokiej jakości obuwie ochronne (dostępne w oddzielnej zakładce ofertowej).

Ubrania robocze z naszego asortymentu sprawdzą się doskonale nie tylko na placach budów i w zakładach spawalniczych, ale też różnego typu fabrykach produkcyjnych, laboratoriach badawczych, zakładach gospodarki komunalnej i rolniczych.

SPODNIE OGRODNICZKI
ogrodniczki.png
BLUZY ROBOCZE
laponie_ii.png
KURTKI POLARY
polary.png
ODZIEŻ SZYTA NA ZAMÓWIENIE
POLIPROPYLEN PCV PE
polipropylen.png
T-SHIRT POLO
trapani_bm.png
KOMBINEZONY ROBOCZE
m2combm.png
KOMPLETY ROBOCZE
tivano_gr.png
SPODNIE DO PASA
spodnie.png
KAMIZELKI BEZRĘKAWNIKI
melliste_be.png
BERMUDY
bermudy.png