AMW - Odzież robocza

:: WSKAZÓWKI DOJAZDU ::

AMW odzież robocza Al. Piłsudskiego 143 92-332 Łódź
e-mail: biuro@amw.biz.pl tel/fax 42 678-80-03 mobile: 512-315-313
Praca

Firma AMW jako firma bhp poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Region: woj.łódzkie

Liczba wakatów: 1
Minimalne doświadczenie: 1 rok
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Rodzaj pracy: Pełny etat

Opis stanowiska pracy:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Badanie nowych potrzeb klientów i terenów rynkowych
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Obsługa dotychczasowych klientów
  • Bezpośrednia obsługa klientów
  • Przygotowywanie ofert

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum Średnie
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi
  • Znajomość obsługi programów – MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Własny samochód na czas trwania okresu próbnego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Dyspozycyjność

Dodatkowo Miejsce Zamieszkania w zależności od wybranego regionu sprzedaży

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prestiżowej i nowoczesnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku
  • szeroki zakres szkoleń
  • odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji od sprzedaży
  • niezbędne do pracy narzędzia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na skrzynkę: rekrutacja@amw.biz.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."