AMW - Odzież robocza
 


:: OFERTA ::

odzież reklamowa
SANDAŁY MAUBEC SBEA SRC
SANDAŁY MAUBEC SBEA SRC
strzaka w lewo
więcej
strzaka w prawo

Półbuty do zastosowania rolnospoĹşywczego Serii AGRO. Cholewka: dwoina skórzana powlekanapoliuretanem. Podszewka: poliester. Wkładka: wymienna, wstępnie uformowana, poliester na EVA. Podeszwa: wtryskiwana, poliuretan o jednolitej gęstości. Nosek odporny na wstrząsy i zgniecenia (200J). Obcas z amortyzacją. Podeszwa odporna na olej. Zabezpieczenie antystatyczne. Podeszwa antypoślizgowa.

materiały
Cholewka: dwoina powlekane poliuretanem.Podszewka: Poliamid.Wkładka: formowana, wyjmowana, górna część wykonana z poliestru na EVA.Podeszwa: wtryskiwana, poliuretan o jednolitej gęstości.podnosek : stal nierdzewna.Podnosek : stal nierdzewna.
rozmiary
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
kolory
Biały
pelny opis
SANDAŁY AUREL S1P SRC
SANDAŁY AUREL S1P SRC
strzaka w lewo
więcej
strzaka w prawo

Niskie obuwie typu sandał z serii X-LARGE INDUSTRY.Cholewka: pełna skóra licowa.Podszewka: poliamid pochłaniający wilgoć.Wkładka: wstępnie uformowana, poliamid na EVA.Podeszwa: wtryskiwana, dwuwarstwowy poliuretan o zróżnicowanych gęstościach zachodzący na nosek.

materiały
Cholewka: skóry licowa barwiona.Podszewka: poliamid.Wkładka: wymienna, z poliamidu na EVA.Obcas pochłaniający energię.Podnosek stalowy o rozmiarze 11.Podeszwa: wtryskiwana, dwuwarstwowy poliuretan o zróżnicowanych gęstościach.Wkładka i podnosek odporne na przebicie: stal nierdzewna.
rozmiary
39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
kolory
Czarny
pelny opis